01.

PROJEKTY
DEWELOPERSKIE

Oferujemy profesjonalne wsparcie projektów deweloperskich – biurowych, mieszkaniowych oraz hotelowych w zakresie: kreacji marketingowych, stron internetowych, działań wizerunkowych, kampanii internetowych oraz Out Of Home.

Nasz zespół zrealizował wiele kampaniami sprzedażowych osiedli oraz biur, mamy bogate doświadczenie w medialnej i wizerunkowej obsłudze parków biurowych; specjalizujemy się także w promocji hoteli. Realizujemy strony sprzedażowe aparthoteli, tworzymy wizualizacje architektoniczne oraz projekty wnętrz i Systemy Identyfikacji Wizualnej (signour i wayfinding).

02.

PRACOWNIE
ARCHITEKTONICZNE

Sprawnie budujemy zasięgi, dbając, aby o Twoim biurze było głośno. Stawiamy strony internetowe, piszemy teksty architektoniczne, współpracujemy z wiodącymi redakcjami mediów branżowych w kraju i za granicą.

Dysponujemy jedyną w swoim rodzaju, międzynarodową bazą kontaktów z redakcjami architektonicznymi i portalami z pogranicza designu i lifestylu.

Posiadamy pełen przegląd plebiscytów nagród architektonicznych, mając stały kontakt z ich organizatorami. Prowadzimy obsługę zgłoszeń i wiemy, jak przygotować prezentacje konkursowe, od lat z sukcesami reprezentujemy naszych klientów w plebiscycie International Property Awards.

03.

PRODUCENCI
MATERIAŁÓW
BUDOWNICTWO HI-END

Oferujemy pełną gamę systemów budowania relacji B2B i B2C, dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Wszystko zaczyna się w tym samym punkcie. To strategia marketingowa.

Wspieramy relacje producentów i dostawców materiałów oraz technologii hi-end dla budownictwa z inwestorami, deweloperami i architektami. Stanowimy platformę kooperacji, pomagając firmom z branży budowlanej w nawiązaniu cennych kontaktów biznesowych, w celu łatwiejszej realizacji wspólnych przedsięwzięć.

04.

HOTELE I APARTHOTELE

Prowadzimy kompleksową obsługę w zakresie wprowadzenia na rynek oraz wsparcia sprzedaży obiektów hotelowych i produktów inwestycyjnych – aparthoteli i condohoteli, domów letniskowych i apartamentów przeznaczonych pod sprzedaż i na wynajem krótkoterminowy. Realizujemy projekty wnętrz hotelowych, wizualizacje sprzedażowe, systemy komunikacji wizualnej i identyfikacji zewnętrznej obiektów hotelowych (logo, signage, wayfinding), branding wyposażenia hoteli, kampanie reklamowe i marketing sprzedażowy, katalogi ofertowe, strony internetowe, mailingi, billboardy itd.

05.

FILMY

Prezentacje inwestycji, filmy reklamowe, filmy architektoniczne, krótkie filmy z drona, filmy korporacyjne, explainer video.

NASI KLIENCI